Katalizators C9300-24P

Katalizators C9300-24P
Informācija:
Cisco Catalyst C9300-24P slēdža informācija par produktu
Cisco Catalyst C9300-24P ir saliekams, modulārs augšupsaites 3. slāņa Gigabit Ethernet PoE+ piekļuves slēdzis, kas paredzēts drošai, augstas veiktspējas uzņēmuma filiāles un universitātes pilsētiņas izvietošanai, kam nepieciešama integrēta strāvas padeve un elastīga augšupsaites paplašināšana.
Nosūtīt pieprasījumu
Apraksts
Nosūtīt pieprasījumu

AITI Tech Limited ir viens no vadošajiem katalizatora c9300-24p ražotājiem un piegādātājiem. Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi mēs sirsnīgi sveicam jūs mūsu rūpnīcas noliktavā iegādāties lielapjoma lētu katalizatoru c9300-24p. Visi mūsu produkti ir ar augstu kvalitāti un zemu cenu. Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenrādi.

 

PoE+ saderība un portu konfigurācija

Slēdžam ir 24 x 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) lejupsaites porti, kas nodrošina līdz 30 W uz vienu portu, lai darbinātu IP tālruņus, bezvadu piekļuves punktus, kameras un IoT ierīces. Tā kopējais PoE budžets ir 445 W ar vienu PWR{10}}C1-715WAC barošanas avotu, ko var jaunināt līdz 750 W ar papildu 1100 W barošanas avotu. Šasija piedāvā modulāru augšupsaites slotu, kas atbalsta C9300-NM sērijas tīkla moduļus ar elastīgiem augšupsaites ātrumiem 1G SFP, 10G SFP+, 25G, 40G un 100G. Augsta pieejamība ar diviem barošanas avota slotiem un trim laukā maināmiem N+1 liekiem ventilatoriem.

20241226101728
20241226101743

 

C9200-24P 1
C9300-24T-A51z68t-nv

Veiktspēja un sakraušana

Tā pārslēgšanās jauda ir 128 Gbps ar 154,76 miljoniem pakešu pārsūtīšanas sekundē, 16 MB pakešu buferi, 32 000 MAC adrešu ierakstiem, 4000 VLAN un 32 000 IPv4 maršrutiem. Tehnoloģija StackWise™ 480 nodrošina nozarē vadošo-480 Gb/s grupēšanas joslas platumu, līdz pat astoņiem slēdžiem katrā stekā un NSF/SSO kļūmjpārlēci līdz 50 ms. StackPower tehnoloģija ļauj apvienot un sadalīt jaudu starp kaudzes dalībniekiem.

 

Drošība un pārvaldība

Slēdža pamatā ir Cisco IOS XE un UADP 2.0 ASIC, un tam ir AES-128 MACsec aparatūras šifrēšana, 802.1X autentifikācija, TrustSec un šifrēta trafika analīze šifrētu draudu redzamībai. Pārvaldības iespējas ietver CLI, NETCONF, RESTCONF un Cisco Catalyst Center.

 

 

R-C
20241226101549
20241227114327

 

Programmatūras licencēšana un labākā izvietošanas prakse

Pieejams ar pastāvīgu Network Essentials (E) pamata 2. slāņa pārslēgšanai un pamata 3. slāņa maršrutēšanai (statiskā, OSPF, EIGRP) vai Network Advantage (A) pilnai dinamiskai maršrutēšanai (BGP, OSPF, EIGRP, IS-IS) un VRF-vairāku īrei. Nepieciešamais Cisco DNS abonements nodrošina SDApiekļuves politikas automatizāciju un nodrošināšanu. Elastīga moduļu augšupsaites paplašināšana universitātes pilsētiņas piekļuves slāņiem, lieliem filiāļu birojiem un augsta -blīvuma konverģētām PoE+ vidēm.

 

 

FAQ

 

Q1: Kas ir Cisco Catalyst C9300-24P?

A1: Cisco Catalyst C9300-24P ir saliekams Layer 3 Gigabit Ethernet PoE+ piekļuves slēdzis, kas paredzēts uzņēmuma pilsētiņas un filiāļu izvietošanai. Tas nodrošina augstu veiktspēju, drošu savienojumu un elastīgu augšupsaites paplašināšanu.

Q2: Cik portu tam ir un kādu PoE tas atbalsta?

A2: tajā ietilpst:

● 24 × 10/100/1000BASE-T PoE+ porti (IEEE 802.3at).

● Līdz 30 W vienā portā tādām ierīcēm kā IP tālruņi, piekļuves punkti un IP kameras.

● Kopējais PoE budžets: 445 W (standarta PSU konfigurācija).

3. jautājums: vai PoE enerģijas budžetu var paplašināt?

A3: Jā. Ar barošanas avota jauninājumiem kopējo PoE budžetu var palielināt līdz aptuveni 750 W atkarībā no PSU konfigurācijas (piemēram, papildu 1100 W barošanas avota opcija).

Q4: Kādas augšupsaites opcijas ir pieejamas?

A4: Slēdzis atbalsta moduļu augšupsaites, izmantojot Cisco C9300-NM tīkla moduļus, tostarp:

● 1G SFP.

● 10 G SFP+.

● 25G.

● 40G.

● 100G.

Tas padara to ļoti elastīgu dažādām universitātes pilsētiņas un datu apkopošanas vajadzībām.

Q5: Vai tas atbalsta sakraušanu?

A5: Jā. Tas izmanto StackWise-480 tehnoloģiju, nodrošinot:

● Līdz 480 Gb/s kraušanas joslas platums.

● Līdz 8 slēdžiem vienā kaudzē.

● Ātra kļūmjpārlēce (līdz 50 ms) ar NSF/SSO atbalstu.

● StackPower dalītai jaudas dublēšanai starp saliktām vienībām.

Q6: Kādas ir tā veiktspējas specifikācijas?

A6. Galvenās veiktspējas iespējas ietver:

● Pārslēgšanas jauda: 128 Gbps.

● Pārsūtīšanas ātrums: 154,76 Mps.

● MAC adrešu tabula: 32 000 ierakstu.

● VLAN atbalsts: līdz 4000 VLAN.

● IPv4 maršruti: līdz 32 000 ierakstu.

● Pakešu buferis: 16 MB.

 

Populāri tagi: katalizators c9300-24p, katalizators c9300-24p piegādātāji

Nosūtīt pieprasījumu
Nosūtīt pieprasījumu